Şirket Politikası

Karkas

Konet Et ve Et Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak; et sektöründe faaliyet gösteren firmamız, çiftlikten sofraya kadar güvenli gıda zinciri kurmayı amaçlamıştır. Yasal mevzuatlara ve yönetim sistemleri şartlarına uymayı, çevreye ve doğaya duyarlı olmayı, teknoloji ve insan kaynaklı olarak inançlarımıza uygun ulusal ve uluslararası pazara hitap eden güvenli, kaliteli, lezzetli helal üretim yapmayı ana hedef olarak benimsemiştir.

Amacımız; ürün kalitesinden ödün vermeden hedefler koyan ve hedefleri izleyen, üretim sürecinin gelişimini destekleyen, alanında sürekli iyileştirmeler yaparak müşteri memnuniyetini sağlayan, tüm üretim süreçlerindeki girdi malzemelerinden gelebilecek her türlü taklit ve tağşiş riskini gözeten, tesisimize gelebilecek riskleri değerlendirip elemine eden, çalışan personel eğitimini ön planda tutup iyileştirmeler için gerekli kaynakları sağlayan, çalışan ve müşterileriyle sürekli iletişim içinde olan, tüm çalışanlara gıda güvenliği kültürünü benimsetip uygulanmasını sağlayan sektöründe aranan saygın bir firma olmaktır.

Bu web sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek, web sitesinin verimli çalışmasını sağlamak ve istatistiksel verileri izlemek amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlama Metnimizi inceleyebilirsiniz.

KABUL EDİYORUM